Світ

У Німеччині спростять процедуру введення в експлуатацію безпілотних автомобілів

У Німеччині спростять введення в експлуатацію безпілотних автомобілів і автобусів і дозволять їх використання в певних зонах, інформує 1NEWS з посиланням на DW

Бундестаг в ніч на п’ятницю, 21 травня, прийняв закон, згідно з яким, наприклад, маршрутні автобуси і вантажний транспорт будуть введені в регулярну експлуатацію на невеликих дистанціях.

Правила поширюються на повністю автономне водіння так званого четвертого рівня автоматизації. Це означає, що автомобілі зможуть пересуватися без участі водія. У надзвичайних ситуаціях можливе дистанційне втручання з центру управління.

У Міністерстві транспорту ФРН заявили, що Німеччина, таким чином, стала першою країною, яка ввела безпілотні автомобілі в регулярну експлуатацію.

До сих пір в Німеччині для використання автономних транспортних засобів був потрібний особливий дозвіл, наприклад, для так званих People Mover – автоматизованої системи перевезення пасажирів на територіях підприємств. Крім того, в автомобілях представницького класу вже вбудовані автоматичні системи обгону, зміни смуги руху або гальмування.

 

 

 

 

 

Back to top button