Світ

У Німеччині невідомі пошкодили труби нового газогону

У Німеччині невідомі пошкодили труби нового газогону

Фото: Marcus Brandt/dpa

У Німеччині невідомі особи пошкодили труби газогону для скрапленого газу

Диверсанти зробили в трубах три діри діаметром 1 см. Тепер труби потребують ремонту або заміни.

У Німеччині невідомі особи пошкодили труби газогону для скрапленого газу, який зараз будується в якості альтернативи замість російських газогонів Nord Stream та Nord Stream-2.  Управління карного розшуку та прокуратура Німеччини розслідує можливу спробу диверсії. Про це 5 січня повідомляє  Bild.

Зазначається, що ділянка газогону довжиною в 50 км, яка веде з Брунсбюттеля на Північному морі, пошкоджена в трьох місцях. Диверсанти зробили в трубах три діри діаметром 1 см. Тепер труби потребують ремонту або заміни.

Як повідомляється, нинішня атака на цей газопровід вже не перша: північнонімецькі регіональні видання зазначають, що компанія, яка експлуатує пошкоджений трубопровід, вперше звернулася до поліції та вказала на пошкодження ще наприкінці листопада.

Нагадаємо, у вересні 2022 року три вибухи спричинили масштабні витоки на трубопроводах Північний потік-1 і Північний потік-2, які проходять з Росії до Німеччини дном Балтійського моря. Атака залишила неушкодженою лише одну з чотирьох газових ланок мережі.

Також повідомлялося, що за словами канцлера ФРН Олафа Шольца, Німеччина позбулася залежності від російського газу.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button