Світ

У Москві знайшли тіло школярки, яка загинула за дивних обставин (ВІДЕО)

У центрі Москви перехожі виявили тіло 14-річної школярки, яка загинула за дивних обставин. Про це пише 1NEWS, посилаючись на OBOZREVATEL.

Як повідомляє телеграм-канал Mash, тіло лежало біля під’їзду будинку на вулиці. За попередніми даними прибулих на місце події медиків, підліток захлинулася блювотою.

Камери відеоспостереження зафіксували, як якийсь чоловік виносить з будинку тіло неповнолітньої. Як з’ясувалося, чоловік знімає квартиру в цьому під’їзді.

На допиті він розповів, що загибла – його знайома і попросилася переночувати у нього через сімейні проблеми. Вночі вона попросила чоловіка з’їздити в аптеку, а коли той повернувся – школярка не подавала ознак життя. Злякавшись, він виніс тіло до під’їзду.

Поліцейські провели обшук і виявили на білизні у квартирі сліди крові, кілька упаковок невідомих таблеток, підроблений паспорт і безліч БДСМ-іграшок. На даний момент чоловік затриманий.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 29 липня в Москві три сестри 17, 18 і 19 років завдали своєму батькові Михайлу Хачатуряну більше 30 ударів ножем в області шиї і грудей.

Вони атакували його, коли він спав у своєму кріслі-качалці. Намагаючись врятуватися, Хачатурян дійшов до сходової клітки, де і помер. Пізніше в мережі з’явилося відео з камер спостереження в під’їзді.

За словами знайомих дівчат, убитий фактично тримав сестер в ув’язненні, регулярно бив, а також сексуально домагався.

2 серпня Останкінський суд Москви заарештував сестер Хачатурян терміном до 28 вересня.

Останні новини

Back to top button