Світ

У Москві жінка вбила двох своїх дітей та намагалась покінчити з собою

У Москві жінка вбила двох своїх дітей 3 і 11 років і намагалася накласти на себе руки. Про це пише 1NEWS з посиланням на 112ua.

“На північному сході столиці жінка задушила двох своїх дітей, одному з яких три роки, другому 11 років. Після чого вона спробувала вчинити суїцид”, – розповів співрозмовник агентства.

Відзначається, що зараз жінка госпіталізована. Вона перебувала в неадекватному стані.

Столична прокуратура почала перевірку у зв’язку з виявлення тіл двох дітей. Слідчі порушили кримінальну справу за ч.2 ст. 105 КК РФ (“вбивство двох малолітніх”).

“Зараз на місці події працюють слідчі і криміналісти столичного Слідчого комітету. Вони допитують батька дітей і сусідів сім’ї”, – повідомила представник Головного слідчого управління СК РФ по Москві Юлія Іванова.

Нагадаємо, що Савеловський суд Москви відправив під арешт двох учасників забороненої в РФ організації “Свідки Єгови”. Відзначається, що 10 лютого слідчим управлінням по Північному адміністративному округу Головного слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації по місту Москві порушено кримінальну справу за фактом організації діяльності екстремістської організації. За версією слідства, в період з Вересня 2017 року по теперішній час група осіб, будучи обізнаною про вступило в законну силу рішення про заборону “Свідків Єгови”, організувала на півночі Москви роботу її місцевого релігійного підрозділу.

Останні новини

Back to top button