Світ

У Москві затримали брата Навального

Російський опозиційний Фонд боротьби з корупцією повідомив про затримання Олега Навального, брата опозиціонера Олексія Навального, повідомляє 1NEWS з посиланням на УНН.

Брата опозиціонера Олексія Навального Олега затримали на 48 годин. Про це повідомив в Twitter директор Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов.

“Олега Навального тільки що затримали в ГСУ МВС по 91й статті на 48 годин. Це також означає, що він тепер підозрюваний у справі”, – написав Жданов.

Пізніше він уточнив, що Навального забирають в ізолятор тимчасового утримання на Петрівці,38.

Крім цього, Жданов повідомив, що співробітницю ФБК Любов Соболь також затримали на 48 годин в статусі підозрюваної.

Представники ФБК раніше заявили про проведення російськими правоохоронцями обшуку в квартирі Олексія Навального, де на момент слідчих дій перебував його брат.

Директор ФБК заявив, що обшуки проводилися у зв’язку з порушенням кримінальної справи за ст. 236 КК РФ (порушення санітарно-епідеміологічних норм).

Пізніше було повідомлено про обшуки в ще одній квартирі.

Сам Олексій Навальний знаходиться під арештом в СІЗО “Матроська Тиша”. Він був затриманий 17 січня в аеропорту Шереметьєво після повернення з Німеччини, де перебував на лікуванні з серпня в зв’язку з отруєнням “Новачком”.

Федеральна служба виконання покарань ще до повернення Навального заявила, що він нібито порушив умови випробувального терміну, який стосувався справи про шахрайство відносно компанії “Ів Роше Схід”. На наступний день після повернення в Москву Навального відправили під арешт на 30 діб. Судове засідання проходило у відділенні поліції.

23 січня по всій Росії пройшли мітинги на підтримку Навального.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button