Світ

У Москві під час мітингу проти пенсійної реформи вшанували пам’ять Захарченка

У Москві 2 вересня пройшли два мітинги проти пенсійної реформи, організовані КПРФ і «Справедливою ​​Росією». Про це пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

На проспекті Сахарова КПРФ зібрала близько 9 тисяч учасників акції. За даними поліції, там були присутні близько 6 тис. осіб.

«Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять убитого глави самопроголошеної «ДНР» Олександра Захарченка», – зазначає ЗМІ.

За даними «Дождя», учасники прийшли на мітинг з червоними прапорами і плакатами «Ні пенсійному геноциду», «Пенсіонери не мають платити за помилки чиновників», «55 років і ні хвилиною більше!», «Вся влада – робочим».

На Суворівській площі відбувся мітинг «Справедливої ​​Росії». За оцінкою МВС, у ньому взяли участь близько 1,5 тис. осіб.

Нагадаємо, у червні 2018 року влада РФ повідомила про проведення пенсійної реформи та намір підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 63 років, для чоловіків – з 60 до 65 років. Держдума ухвалила відповідний законопроект у першому читанні.

Наприкінці серпня президент РФ Володимир Путін оголосив про пом’якшення пенсійної реформи: запропонував підвищити пенсійний вік для жінок на 5 років замість восьми.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close