Світ

У Москві під час акції протесту жорстко затримали десятки людей

За словами протестувальників, їх били в живіт і по голові та тягнули за волосся

У Москві у неділю, 14 липня, під час акції з вимогою реєстрації незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму правоохоронці затримали 38 людей. За цією інформацією, силовики пішли у натовп та почали вихоплювати окремих активістів. Серед затриманих – кандидати в депутати Ілля Яшин, Любов Соболь, Іван Жданов, Андрій Орел.

Про це повідомляє 1NEWS.

У московській поліції підтвердили затримання понад 25 людей. Там повідомили, що учасники демонстрації були затримані за вчинення адміністративних правопорушень під час неузгодженої акції.

За даними правозахисників, деякі із затриманих повідомляють про травми, отримані в результаті дій співробітників поліції. За словами протестувальників, їх били в живіт і по голові, тягнули за волосся. Деякі демонстранти заявляють про підозри на струс мозку і перелом носа.

Раніше учасники мітингу встигли встановити біля будівлі декілька наметів, оскільки планували залишитися біля Московської міської виборчої комісії на ніч. Загалом в демонстрації взяли участь близько тисячі людей, повідомила московська поліція.

Раніше стало відомо, що Мосвиборчком частково забракував підписи, зібрані на підтримку ряду опозиційних кандидатів на виборах до Московської міської думи. Через це деяким з них не вдалося пройти реєстрацію на виборах.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close