Світ

У Московській міській думі партія “Єдина Росія” втратила третину місць

У Мосміськдуму, за попередніми даними, проходять 13 кандидатів від КПРФ, чотири від “Яблука” і три від “Справедливої Росії”. “Єдина Росія” втратила 13 місць порівняно з попереднім складом Мосміськдуми, передає 1NEWS з посиланням на DW.

У Московську міську думу, згідно з попередніми даними підрахунку 100 відсотків бюлетенів, проходять близько 20 опозиційних кандидатів. Вранці в понеділок, 9 вересня, московський виборчком повідомив, що після обробки ста відсотків протоколів у 20 з 45 округів лідирують представники Комуністичної партії, “Яблука” і “Справедливої Росії”. Своєю чергою громадський штаб спостереження за виборами повідомив, що в парламент російської столиці проходять 13 кандидатів від КПРФ, три – від “Справедливої Росії” і чотири – від “Яблука”. Всього до московської думи обирають 45 депутатів.

Водночас у Мосміськдуму нового скликання не пройшов лідер московських “єдиноросів” Андрій Метельський, котрий був депутатом міського парламенту з 2001 року. Команда засновника Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального вже відзначила цей факт, а також перемогу депутатів від опозиційних партій у низці округів як успіх запропонованої виборцям концепції “розумного голосування”. Її головною метою було не допустити в Мосміськдуму якомога більше представників “Єдиної Росії”, а також її висуванців, які виступали на виборах під виглядом “незалежних кандидатів”.

У підсумку, як повідомила у понеділок глава ЦВК РФ Елла Памфілова, у порівнянні з попереднім складом Московської міської думи “Єдина Росія” втратила 13 мандатів. Як випливає з попередніх результатів, поширених московським міськвиборчкомом, явка на московських виборах склала 21,77 відсотка, що трохи вище за показник на попередніх виборах у Мосміськдуму, які проходили в 2014 році.

Також, за попередніми даними ЦВК РФ, на губернаторських виборах у всіх регіонах РФ перемогу здобули їхні діючі керівники або тимчасово виконуючі обов’язки губернаторів. Всіх їх або офіційно висунула, або підтримувала партія “Єдина Росія”.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close