Світ

У Молдові призначили нового прем’єр-міністра та членів уряду

Відзначається, що шість з 11 міністрів до Кабміну працювали радниками президента Ігоря Додона

Парламент на засіданні 14 листопада проголосував за затвердження нового уряду на чолі з прем’єром Іоном Кику.

Новий уряд підтримали 62 депутати від Партії соціалістів і Демпартії, – інформує 1NEWS.

Таким чином, в уряд, крім прем’єра Іона Кіку, увійшли віцепрем’єр, міністр фінансів Серджіу Пушкуца, віцепрем’єр з реінтеграції Олександру Фленкя, міністр економіки Анатол Вусатий, міністр внутрішніх справ Павло Войко, міністр юстиції Фадей Нагачевський, глава міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Ауреліу Чокой, міністр оборони Віктор Гайчук, міністр освіти, культури та досліджень Корнеліу Попович, міністр охорони здоров’я і соцзахисту Віоріка Думбревяну і міністр сільського господарства Іон Пержила.

Відзначається, що шість з 11 міністрів до Кабміну працювали радниками президента Ігоря Додона.

Новоявлений прем’єр зазначив, що Молдова абсолютно не готова до зими зараз.

“Молдова стоїть на порозі зими і зовсім до неї не готова. Немає проекту бюджету, немає нічого. Безвідповідальна і необгрунтована відставка кваліфікованих кадрів, паралізувала діяльність держустанов. Якщо політична криза останніх днів затягнеться, вона може привести до серйозних наслідків”, – процитували в виданні Кіку.

Відзначається, що новий уряд в Молдові сформували в дуже короткі терміни. 13 листопада, ввечері президент Ігор Додон висунув на пост прем’єра свого радника Іона Кіку, а вже вранці 14 листопада стало відомо, що Кіку сформував команду і склав програму нового уряду.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close