Світ

У Мінську жорстко розігнали мітингувальників проти інавгурації Лукашенка (ФОТО і ВІДЕО)

Міліція застосувала водомети та кийки

У Мінську та в інших білоруських містах тисячі людей вийшли на вулиці після того, як раніше цього дня відбулась інавгурація Олександра Лукашенка.

Біля стели “Мінськ місто-герой” в центрі столиці зібралось близько 1,5-2 тисячі протестувальників, – інформує 1NEWS.

 

Військові відтіснили демонстрантів від музею Великої вітчизняної війни, почалися затримання. Загалом затримано понад 100 осіб. За даними очевидців, силовики проводили жорсткі затримання із застосуванням кийків в різних районах Мінська.

 

При приміщенні в автозак під час затримання, один із співробітників правоохоронних органів вдарив жінку в живіт. Військові також використовують проти мітингарів водомети.

 

В районі вулиці Немиги невідомі в спортивних костюмах і балаклавах, озброєні кийками, жорстко затримують протестувальників. Вони валять людей на землю і б’ють їх палицями. Також вони вимагають від водіїв прискоритися та не затримуватися на проїзній частині.

 

У спальному районі на заході Мінська почались сутички між протестувальниками та правоохоронцями. На вулиці Притицького силовики застосували проти мітингарів перцевий газ. Мітингарі відбивають затриманих протестувальників.

 

Протестні акції відбуваються також у Бресті та Могилеві. В Бресті люди намагаються не збиратися великими групами, багато демонстрантів вдягли картонні корони.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button