Світ

У Мадриді посили карантин та ввели військових

Керівник автономної громади Мадрида Ізабель Діас Аюсо попросила про допомогу армію. Збройні сили знадобилися для боротьби зі спалахом коронавіруса в столиці і її околицях, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Раніше місцева влада вже робили спробу насильно забезпечити ізоляцію людей, частково заблокувавши деякі бідні райони, але це викликало протести.

Кілька тижнів до цього влада іспанської столиці зіштовхнулася з двома серйозними проблемами – проблеми з примусом до дотримання карантину для заражених і їх контактних осіб та дефіцит первинної медичної допомоги через брак лікарів і медсестер.

Прохання Діас Аюсо до Санчеса спрямоване на усунення цих проблем. Відзначається, що це не перший випадок під час пандемії, коли влада звертається за допомогою до військових.

Джерела в іспанському уряді підтверджують свою готовність до того, щоб армія допомогла навести порядок в окремих районах Мадрида, які найбільше постраждали від коронавіруса. Зокрема, вони запевняють, що Санчес запропонує Діас Аюсо усі необхідні їй кошти для здійснення обмежувальних заходів, які набрали чинності у понеділок, 21 вересня.

Переміщення без малого мільйону жителів південних районів Мадрида з понеділка і на два тижні знову обмежені. З самого ранку поліція приступила до контролю авто, що в’їжджають і виїжджають. Залишати будинок можна лише заради роботи або навчання, візиту до лікаря або родича, який потребує матеріальної допомоги.

На зустрічі з головою уряду автономного співтовариства Мадрид Ісабель Діас Аюсо прем’єр-міністр Іспанії заявив: “Це не гра. Ми зіштовхнулися з другою хвилею, яка за рядом характеристик відрізняється від першої. Я маю на увазі, що хвороба поширюється не так швидко і, можливо , не настільки смертоносна, але продовжує залишатися дуже небезпечною”, – уточнив Педро Санчес.

 

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close