Світ

У Литві не прийняли два танкери із забрудненою російською нафтою

Компанія з переробки нафти Orlen Lietuva відправила назад два танкери із забрудненою російською нафтою. Нафта, забруднена сполуками хлору, не була вивантажена на Бутінгському терміналі і не потрапила на нафтопереробний завод в Мажейкяй, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Orlen Lietuva відправила назад два брудних російських нафтових танкера. Нафтопродукти, забруднені сполуками хлору, не скидалися на терміналі Бутінгу і не надходили на Мажейкяйський НПЗ для переробки», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що Orlen Lietuva, яка управляє нафтопереробним заводом в Мажейкяї і нафтовим терміналом в Бутінгу, не зазнала жодних втрат, і діяльність компанії не була порушена, оскільки російська нафта була швидко замінена.

Як повідомляє Orlen Lietuva, один танкер із забрудненою нафтою типу Urals прийшов на Бутінгський термінал з російського порту Усть-Луга на початку травня. Після того, як було встановлено, що вміст сполук хлору в нафті перевищує норму, танкер розвантажувати відмовилися. Другий танкер з тієї ж причини був відкликаний і взагалі не підходив до Бутінгського терміналу.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close