Світ

У Лондоні противники Brexit готують масштабну акцію протесту

Противники Brexit заявили, що 20 липня вийдуть на масштабний “Марш за зміни” у Лондоні проти виходу країни з Євросоюзу, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Керівна Консервативна партія зараз перебуває в процесі вибору наступника прем’єр-міністра Терези Мей. Очікується, що його ім’я стане відомим протягом тижня, що почнеться 22 липня.

“У той час, як новий прем’єр-міністр готується вступити на посаду, місцеві організації зберуться в центрі Лондона на один із найбільших проєвропейських мітингів, які коли-небудь бачила Велика Британія”, – заявили організатори маршу.

“Марш за зміни стане гордим і впевненим приводом для того, щоб залишитися в ЄС. Він ознаменує початок національної боротьби проти уряду, який, очевидно, налаштований на те, щоб до жовтня не домовитися про угоду з ЄС, реалізувати жорсткий Brexit”, – додали вони.

Головний претендент на лідерство у консерваторів Борис Джонсон і кілька його суперників раніше заявляли, що Британія має вийти з ЄС до встановленої дати 31 жовтня – незважаючи на те, буде затверджена угода з Брюсселем чи ні.

 

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close