Світ

У Лівії російські найманці збили американський безпілотник

Військові США повідомили, що в передмісті Тріполі російські найманці збили американський неозброєний безпілотник. Це сталося 21 листопада, повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За даними представника Африканського командування, полковника ВПС США Крістофера Карнса, безпілотник могли збити або контрактники російської приватної військової компанії, або сили так званої Лівійської національної армії, керованої Хафтаром, які відповідали за протиповітряну оборону в тому районі.

Російські оператори ППО, які збили безпілотник, спочатку не знали, що це літальний засіб належав США, переконаний генерал армії США Стівен Таунсенд, який очолює Африканське командування. За його словами, Пентагон вимагає повернути уламки безпілотника. Але росіяни відмовляються це зробити, стверджуючи, що їм невідоме його місцезнаходження.

Представник лівійського Уряду національної згоди також припустив, що дрон був збитий російськими найманцями.

Російські найманці, як припускають, діють в Лівії в інтересах Лівійської національної армії, очолюваної командувачем Халіфою Хафтаром. Росія їх називає “добровольцями”. Хафтар прагне захопити столицю країни Тріполі, яка зараз утримується міжнародно визнаним Урядом національної згоди.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close