Світ

У Литві припинили мовлення ще одного російського телеканалу за підбурювання до війни

За підбурювання до війни і розпалювання ненависті Литва на півроку призупинила ретрансляцію російського телеканалу «ТВЦi Литва», що належить російській державній телекомпанії «ТВ Центр», інформує 1News з посиланням на Delfi.

«Литовська комісія з радіо і ТБ (ЛКРТБ) прийняла рішення зупинити ретрансляцію два тижні тому, констатувавши, що порушення на цьому телеканалі повторюються, а застосовані раніше санкції не дали результатів. Це рішення комісії санкціонував Вільнюський окружний адміністративний суд», — йдеться у повідомленні.

Увагу комісії привернули коментарі, зроблені у програмі «Право знати» 10 червня депутатом Державної думи Росії Володимиром Жириновським, які, як встановила комісія, підбурювали до війни, розпалювали ненависть і нетерпимість між народами. Жириновський говорив про окупацію України і Придністров’я. Представники телеканалу, які надіслали письмові роз’яснення і брали участь у засіданні комісії, порушення не визнали.

Литва за порушення почала обмежувати трансляції російських каналів з 2014 року, після анексії Криму і початку війни на Донбасі.

Ретрансляція ТВЦi цього року вже призупинялася на місяць — у квітні ЛКРТБ встановила, що в програмі «У центрі подій з Ганною Прохоровою» про події 13 січня 1991 року у Литві була представлена наклепницька інформація про країну.

ТВЦi належить російській державній телевізійній компанії «ТБ центр».

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close