Світ

У Латвії заборонили телеканали Russia Today

Зокрема, під заборону потрапляють RT, RT HD, RT Arabic, RT Spanish, RT Documentary HD, RT Documentary, RT TV

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) у вівторок, 30 червня, повідомила про рішення заборонити в країні трансляцію  семи телеканалів групи RT (раніше відомої як Russia Today).

Зокрема, під заборону потрапляють RT, RT HD, RT Arabic, RT Spanish, RT Documentary HD, RT Documentary, RT TV, – інформує 1NEWS.

Вони перебувають під фактичним контролем, керівництвом і одноосібним управлінням Дмитра Кисельова, який присутній у санкційних списках Євросоюзу за дії з підривання територіальної цілісності України, повідомила NEPLP.

Телеканали групи RT, на думку латвійських органів безпеки, є найбільш впливовими у Західній Європі пропагандистськими телеканалами Росії.

Оскільки Кисельов перебуває під санкціями Євросоюзу, NEPLP поінформує про своє рішення регулятори інших країн ЄС.

“Отримані нами докази дуже серйозні, і ми звернемося до регуляторів усіх країн-членів ЄС наслідувати наш приклад і заборонити RT на своїй території. Таким телеканалам – не місце ані в Латвії, ані в Європейському Союзі”, – заявив голова NEPLP Іварс Аболіньш.

Рішення набуде чинності з моменту оприлюднення і буде в силі, поки Кисельова не виключать зі списку санкцій ЄС.

Телеканал RT створений у 2005 році, його програми призначені для міжнародної аудиторії. NEPLP вказує, що RT поширює узгоджений з офіційною позицією Кремля контент, а Латвію намагається показати “країною, яка не відбулася”.

Раніше цього місяця Єврокомісія пояснила що санкції, запроваджені за підривання територіальної цілісності України, поширюються не лише на осіб, які містяться у санкційному списку, але також і на компанії, які вони контролюють.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close