Світ

У Латвії шалено зростають зарплати

Середня зарплата уже перевищила 1000 євро

Центральне статистичне управління Латвії оголосило, що середня зарплата за роботу на повну ставку в країні у другому кварталі 2018 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, зросла на 8,4% (або 70 євро) до 1004 євро.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Разом зі стрімким зростанням економіки росте і добробут мешканців – оплата праці перетнула позначку в 1000 євро. Це психологічно і фінансово важливий рубіж, який наші співвітчизники нерідко згадували як чинник, який посприяє рееміграції. Розмір середньостатистичної зарплати в Латвії наближається до мінімальних зарплат в країнах еміграції”, – заявив міністр економіки Арвіл Ашераденс.

Він підкреслив, що середня зарплата в Латвії вища, ніж у Литві, і при цьому зростає більш високими темпами, ніж в Естонії.

У Литві у другому кварталі 2018 року середня зарплата досягла 892 євро. Мета Литви – до 2020 року домогтися підвищення середньої зарплати до 1200 євро “на руки”, заявляють в уряді, незважаючи на те, що МВФ закликав Вільнюс скоротити темпи підвищення мінімальних зарплат. В Естонії середня зарплата становить понад 1200 євро.

Джерело: Європейська правда

Останні новини

Back to top button