Світ

У Латвії підозрюють депутата в шпигунстві на користь Росії

Сейм Латвії дозволив арешт депутата Яніса Адамсонса від опозиційної соціал-демократичної партії “Злагода” через підозри в шпигунстві на користь Росії, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

“У четвер вранці більшість (69 парламентарів – ред.) сейму ухвалила рішення про видачу для арешту Яніса Адамсонса в зв’язку з підозрами у шпигунстві на користь Росії”, – сказано в повідомленні.

Так, до парламенту із запитом дати згоду на обшук, затримання і арешт Адамсонса звернулася Генеральна прокуратура Латвії.

Повідомляється, що голова комісії сейму з питань національної безпеки Маріс Кучінскіс підкреслив, що в справі Адамсона є серйозні докази, що свідчать про обгрунтованість звинувачень у шпигунстві на користь Росії.

У Службі державної безпеки країни підтвердили, що в четвер служба проводить невідкладні процесуальні дії в межах порушеної в середу кримінальної справи за підозрою в шпигунстві. Служба підозрює Адамсона в понад 40 епізодах.

Адамсонс працює в комісії сейму з оборони, внутрішніх справ і запобігання корупції, і у нього немає доступу до державної таємниці, виданого Бюро із захисту конституції.

 

 

 

 

 

Back to top button