Світ

У Китаї ввели обов’язкову процедуру сканування обличчя під час реєстрації нових користувачів телефону

Влада Китаю ввела обов’язкову процедуру для всіх операторів зв’язку збирати сканування обличчя під час реєстрації нових користувачів телефону в офлайнових точках. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Як зазначається, у вересні Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю опублікувало повідомлення про “захист законних прав та інтересів громадян в інтернеті”, в якому було встановлено правила здійснення реєстрації реальних імен.

У документі йдеться про те, що оператори зв’язку повинні використовувати “штучний інтелект та інші технічні засоби” для перевірки ідентичності людей, коли вони беруть новий номер телефону. У такий спосіб влада продовжує та посилює управління реєстрацією реальних імен для користувачів телефонів.

Також відомо, що користувачі глобальної мережі по-різному відреагували на такий крок. Деякі висловлювали занепокоєння, що їхні біометричні дані можуть стати доступні третім особам чи бути продані.

Нагадаємо, у Китаї вирішили суворо контролювати підлітків, які проводять багато часу в відеоіграх. Уряд Китаю видав постанову, що вводить комендантську годину для осіб до 18 років. Їм можна проводити в онлайн битвах не більше 90 хвилин на день. Більш того, введена комендантська година – в період між 08:00 і 22:00 грати заборонено

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close