Світ

У Китаї представили прототип автомобіля, що працює на водні

Китайська компанія Wuhan Grove Hydrogen Automobile Co. представила прототип електромобіля з запасом ходу 1000 км, що працює на водні. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Китайська промисловість активно розвиває сектор електромобілебудування. Але за батарейними EV багато хто забуває про іншу перспективну розробку – електромобіль, що працює на водні”, – пише видання.

Як зазначається, всередині таких транспортних засобів знаходиться своєрідна електростанція, яка розщеплює водень, виділяючи електричний заряд. З точки зору глобальної екологічної ефективності, це краще, ніж електромобілі з традиційними АКБ.

“Водень – найпоширеніший елемент, але на даний момент добувати його складно і дорого. Тому ідею треба популяризувати, чого ми і чекаємо в найближчі роки”, – відзначає автор.
Нова китайська компанія Wuhan Grove Hydrogen Automobile Co. показала свій прототип, який в 2020 році повинен відправитися на конвеєр.

Головна особливість, крім екстравагантного дизайну, – запас ходу, який становить 1000 км. Виробник каже, що повна заправка займає всього кілька хвилин. На даний момент серійний воднемобіль, який пропонує найзначніший запас ходу – Honda Clarity з 750 км.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close