Світ

У Китаї почали клінічні випробування засобу проти коронавірусу

Китайські фахівці почали клінічні випробування антивірусного препарату ремдесівер в лікарні Цзіньіньтань міста Ухань. Вони досліджують ефективність препарату в боротьбі з коронавірусом, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

У випробуванні беруть участь 453 хворих у критичному стані і 308 пацієнтів з менш вираженими симптомами. Заявка на тестування лікарського засобу була схвалена Міністерством науки і техніки, Державним комітетом у справах охорони здоров’я і Державним управлінням з нагляду за лікарськими засобами КНР.

Ремдесівер — антивірусний препарат, створений американською біотехнологічною компанією Gilead Sciences. Засіб раніше успішно використовувався для боротьби з коронавірусами, що викликають важкий гострий респіраторний синдром і близькосхідний респіраторний синдром.

21 січня Інститут вірусології подав заявку на патент на цей антивірусний препарат після його вивчення в лабораторних умовах. Дослідження показало, що ремдесівер і засіб від малярії хлорохин вкрай ефективні в боротьбі з коронавірусами.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close