Світ

У Китаї може знову спалахнути епідемія коронавірусу

Кількість внутрішніх випадків зараження становить менше 3 тис. Однак кількість завезених випадків інфікування продовжує рости, можливий новий етап боротьби з вірусом. У Китаї в цілому вдалося зупинити поширення коронавірусної інфекції, заявив представник Держкомітету з питань охорони здоров’я КНР Мі Фен, передає 1NEWS, посилаючись на Главком.

За його словами, дані на 28 березня свідчать про те, що кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом всередині країни менше 3 тис.

При цьому він зазначив, що новий виток боротьби з вірусом в Китаї можливий, бо кількість завезених випадків продовжує зростати. У суботу стало відомо про 693 завезених випадки з 42 країн, уточнив Мі Фен.

За даними South China Morning Post на 29 березня, Китай займає третє місце за кількістю випадків зараження, виявлених в країні (81 439). Попереду США (122 666) і Італія (92 472). Всього в материковому Китаї від зараження коронавірусом померли 3,3 тис. Осіб.

Напередодні стало відомо про те, що в китайському місті Ухань, звідки почалося поширення нового типу коронавірусу, частково відновило роботу метро. Через карантин воно було закрито протягом двох місяців.

Нагадаємо, московський патріархат оголосив своїх батюшок лікарями і відмовився закривати церкви.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close