Світ

У Кремлі заявили, що проведення зустрічі у норманському форматі потребує ретельної підготовки

В Кремлі не проти проведення зустрічі в нормандському форматі для урегулювання ситуації на Донбасі, але така зустріч потребує ретельної підготовки, яка гарантуватиме політичний результат. Про це повідомив помічник президента РФ Юрій Ушаков, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Ми цю ідею в принципі підтримуємо, але вважаємо, що якщо саміт проводити, то він повинен бути найретельнішим чином підготовлений, щоб було ясно, збираючись на цей саміт, що ми вийдемо на політично важливі результати, – заявив Ушаков. – Просто так проводити зустріч без її ретельної підготовки ми не хотіли б”.

І додав, що на переговорах з французьким президентом Емануелем Макроном 19 серпня планується обговорення питання урегулювання ситуації на Донбасі, у тому числі і шляхом нормандського формату.

Нагадаємо, після того, як 6 серпня стало відомо про загибель чотири військових на Донбасі, Зеленський закликав лідерів країн “нормандської четвірки” зустрітися якомога швидше.

Пізніше про свою згоду взяти участь у переговорах повідомив президент Франції Еммануель Макрон. Після цього готовність до зустрічі у “нормандському форматі” виявив федеральний уряд Німеччини. США також висловила прихильність до проведення зустрічі.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close