Світ

У Кремлі заявили, що повністю зупинена співпраця з НАТО

Заступник міністра закордонних справ Росії Александр Грушко заявив, що Росія та НАТО повністю зупинили співпрацю за цивільним і військовим напрямками з ініціативи Альянсу, інформує 1NEWS з посиланням на “РИА Новости”.

За його словами, в зупинці співпраці винен Північноатлантичний альянс. “НАТО сама відмовилася від позитивного порядку денного у відносинах з Росією. Його не існує”, – сказав Грушко.

Нинішню ситуацію Грушко порівняв з холодною війною, при цьому зазначив, що “поточна криза в стосунках Росії і НАТО є найтривалішою в історії”.

За його словами, у Росії і НАТО є розбіжності по ряду принципових питань, серед яких – порушення міжнародного права, просування сил альянсу до кордонів РФ, розвиток військової інфраструктури на територіях країн-союзниць.

“НАТО зайшла занадто далеко в нагнітанні конфронтації з Росією, і поки не видно, коли і де розсудливість візьме верх”, – сказав Грушко.

Нагадаємо, практична співпраця НАТО з Росією припинилася в 2014 році через агресивні дії РФ в Україні. Комунікація між сторонами продовжувалась в рамках засідань Ради Росія-НАТО на рівні послів.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close