Світ

У Конгресі СЩА підтримали розслідування щодо імпічменту Трампа

У відповідь на позицію демократів, представники Республіканської партії заперечували такому підходу, яке містить згадку про імпічмент президента США

Юридичний комітет Палати представників проголосував за встановлення правил щодо розслідування проти президента Трампа, націленого на можливе оголошення імпічменту главі Білого дому.

Голосування відбулося в четвер, повідомляє 1NEWS.

“Цей крок ще не розпочав офіційно процес імпічменту, але це вперше, коли підконтрольний демократам комітет проголосував за визначення, що чітко встановлює, як поточне розслідування щодо можливих порушень з боку президента може призвести до ініціювання й можливого голосування імпічменту”, – зазначається в публікації.

Дебати в комітеті тривали понад дві години, в результаті чого 24 законодавці (проти 17) підтримали цю ініціативу.

“Цей комітет займається розслідуванням, яке дозволить нам визначити, чи потрібно посилатися на статті про імпічмент відносно президента Трампа”, – заявив голова комітету Джеррольд Надлер.

У відповідь на позицію демократів, представники Республіканської партії заперечували такому підходу, яке містить згадку про імпічмент президента США. Якщо Палата представників схвалить цей проєкт на загальному голосуванні, його передадуть на розгляд Сенату США.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close