Світ

У Китаї почалися випробування трамвая, який рухається по віртуальним рейкам (відео)

У Чжучжоу (провінція Хунань, Центральний Китай) почалися тести трамвая, що рухається по віртуальним рейках, інформує 1NEWS.

Будівництво першої черги першої в Китаї пілотної лінії для системи швидкісного транспорту з «смарт-колією» завершилося напередодні, передає Гудок з посиланням на Сіньхуа.

Перший трамвай з 3 вагонів, оснащений технологією автономного руху по віртуальним рейкам, виїхав на вулиці міста. Це ознаменувало початок функціонування на дорогах першого такого транспорту з «смарт-колією», що використовує технологію відстеження і контролю руху по віртуальних рейках.

На початку червня 2017 року дослідний інститут компанії CRRC Zhuzhou Locomotive Co. вперше презентував інноваційний міський транспортний засіб — систему з «смарт-колією» (Autonomous Rail Rapid Transit, ART).

Транспортний засіб поєднує переваги сучасного електричного рейкового транспорту і автобуса. Металеві колеса в ART замінені на гумові, він не потребує прокладання фізичних рейок, а використовує самостійно розроблену інститутом CRRC Zhuzhou Locomotive Co. технологію «відстеження і контролю на віртуальних рейках».

На ART встановлені датчики для розпізнавання нанесеної на поверхню дороги віртуальної колії, команди центрального блоку управління здійснюють точну коригування тяги, гальмування і поворотів даного поїзда, точно направляють рух трамвая по встановленим віртуальним рейках.

Загальна протяжність першої черги проекту пілотної лінії ART в Чжучжоу, на якій сьогодні проходили випробування, становить 3,1 кілометра, ширина проїжджої частини на ній — 3,75 метра. Уздовж лінії побудовані чотири зупиночних платформи.

Планується, що офіційне введення в експлуатацію нової транспортної системи відбудеться в 2018 році.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close