Світ

У Казахстані засудили чоловіка за участь у війні на Донбасі

Йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з відбуванням покарання в установі кримінально-виконавчої системи середньої безпеки

Алмалинський районний суд Алмати призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі чоловікові, визнаному винним в участі в іноземних збройних конфліктах.

Про це інформує 1NEWS.

“Вироком суду О. визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого статтею 172 КК Республіки Казахстан і йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з відбуванням покарання в установі кримінально-виконавчої системи середньої безпеки”, — сказано в повідомленні суду.

Встановлено, що підсудний “з вересня 2014 по 2016 рік, перебуваючи на території України, при відсутності ознак найманства брав участь у збройному конфлікті і бойових діях на стороні воєнізованих формувань сил… “ЛНР” і “ДНР”, проти Збройних сил України, що перебували у цьому регіоні.

Також в суді підсудний вину визнав повністю.

Суд при призначенні покарання визнав як обставини, що пом’якшують відповідальність, визнання ним провини і щире розкаяння, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення, а також відсутність судимості. Вирок не вступив в законну силу.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button