Світ

У Канаді затримали мільйонера за вербування жінок для сексуальної експлуатації

Пітера Найгарда звинувачують в торгівлі людьми з метою їх сексуальної експлуатації, рекеті та інших злочинах проти жінок та неповнолітніх у США, Канаді, на Багамських островах та в інших місцях

У Канаді за запитом США затримали засновника модної корпорації Nygard 79-річного мільйонера Пітера Найгарда.

Його звинувачують в торгівлі людьми з метою їх сексуальної експлуатації, рекеті та інших злочинах проти жінок та неповнолітніх у США, Канаді, на Багамських островах та в інших місцях, – інформує 1NEWS.

Звинувачення проти магната висунули 84 жінки та двоє його синів. За даними слідства, у 1995-2020 роках Пітер Найгард використовував вплив своєї компанії Nygard Group і її співробітників, щоб вербувати і утримувати жінок, зокрема і неповнолітніх, «для сексуального задоволення Найгарда, його друзів і партнерів по бізнесу». Часто жертвами ставали дівчата з бідних сімей.

Найгард та його спільники, зокрема співробітники компанії, використовували силу, шахрайство і примус, щоб змусити жінок і дівчаток-підлітків займатися сексом з мільйонером і його друзями, наголошують у Мін’юсті. У деяких випадках Найгард обмежував пересування жінок.

За даними слідства, бізнесмен зґвалтував кілька жінок. Його спільники накачували інших жертв наркотиками, щоб схилити до сексу.

Всього до колективного позову проти Найгарда приєдналися 84 жінки, пише Vice. Близько половини жертв зазнали насильства у віці 14-15 років.

Раніше, у серпні, двоє синів Пітера Найгарда подали в суд на свого батька, звинувативши його в тому, що він заплатив секс-працівницям, щоб ті позбавили їх невинності у підлітковому віці. Бізнесмен це заперечує.

Як пише The New York Time, у лютому влада США провела обшуки в штаб-квартирі компанії Пітера Найгарда в Нью-Йорку і в його будинку в Лос-Анджелесі.

Вони відбулись після того, як десятки жінок подали до суду, звинувативши магната у тому, що він заманював їх у свій маєток на Багамах, обіцяючи гроші та роботу в модельному бізнесі. Кілька позивачок заявили, що Найгард зґвалтував їх в підлітковому віці. За словами деяких жертв, вони чинили опір, після чого їх присипляли і ґвалтували.

Пітер Найгард заперечував це, стверджуючи, що позов проти нього подали через багаторічної суперечки з американським інвестором Луїсом Беконом, що живе у сусідньому будинку на Багамах.

Водночас тоді основні клієнти компанії Nygard стали відмовлятися від її товарів. Сам бізнесмен залишив посаду голови компанії, а у березні вона оголосила про банкрутство після 53 років роботи.

Джерело: Громадське

Back to top button