Світ

У Канаді сталась найкривавіша стрілянина в історії

Внаслідок цього загинули 16 осіб

Унаслідок стрілянини у провінції Нова Шотландія, яка стала наймасовішою в історії Канади за кількістю жертв, загинули 16 осіб.

Про це повідомляє 1NEWS.

Злочинцем, який скоїв масове вбивство, виявився 51-річний місцевий мешканець Габріель Вортман, він загинув при затриманні. Він керував двома стоматологічними клініками в Дартмуті і Галіфаксі, захоплювався зброєю і скуповував старі поліцейські машини на аукціонах.

Спершу у формі офіцера поліції він проник до будинку в селищі Портапік (за 100 км від міста Галіфакс, столиці провінції Нова Шотландія), де розстріляв кількох людей.

Після цього продовжив стрілянину в інших місцях, пересуваючись автомобілем, схожим на поліцейський.

Окрім цього, в околицях було підпалено кілька будинків.

Сусіди повідомили, що у нього були проблеми з алкоголем, а через пандемію COVID-19 його бізнес закрився.

У той же час у поліції будуть розслідувати, чи має напад якийсь стосунок до пандемії коронавірусу, адже поки не знайдено жодного зв’язку.

У поліції вважають, що злочинець спочатку вбивав знайомих, а після став розстрілювати випадкових людей.
Поліція шукала підозрюваного 14 годин. Місцевих жителів закликали залишатися у будинках і тримати двері замкненими, а також уникати районів, де був помічений Гебріель Вортман. У поліції відзначали, що злочинець одягнений в форму Королівської канадської кінної поліції і їздить на автомобілі, що нагадує поліцейську машину, але не працює поліцейським.
Тікаючи від переслідування, Вортман змінив один автомобіль на інший. Близько полудня 19 квітня поліція повідомила, що затримала підозрюваного на швидкісному шосе в районі автозаправної станції в Енфілді (35 кілометрів від Галіфакса), а через кілька годин оголосила, що той загинув в перестрілці з поліцейськими.
Ця стрілянина стала найкривавішою в історії Канади. Після подібного злочину, скоєного в 1989 році в Політехнічному коледжі Монреаля (тоді загинули 14 жінок), Канада ввела ретельну перевірку всіх бажаючих придбати вогнепальну зброю і заборонила володіння її скорострільними видами.
Джерело: Укрінформ
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close