Світ

У Канаді процвітає пологовий туризм

А все тому, що Канада залишилася однією з небагатьох розвинених держав, у яких досі діє принцип надання громадянства за правом землі

Кількість дітей, народжених у Канаді нерезидентами, удесятеро перевищує офіційну статистику.

Про це свідчить дослідження канадського Інституту вивчення громадської політики, – інформує 1NEWS.

Так, згідно з офіційними даними Статистичного агентства Канади, в 2016 році в країні народилося всього 313 дітей, батьки яких не були резидентами Канади. Однак дослідники Інституту вивчення громадської політики, ґрунтуючись на даних фінансової звітності лікарень, показали, що їх було щонайменше 3200.

Такі суттєві розбіжності у даних дослідники пояснюють тим, що на фінансових документах батьки вказують свої справжні адреси, а на бланках реєстрації новонароджених – тимчасове місце проживання в Канаді.

Точніші дані свідчать, що пологовий туризм значно більш поширений, ніж раніше передбачалося. Загалом його рівень досі низький, порівняно із загальною кількістю новонароджених у англомовній Канаді (292 тис. у 2017 році) чи кількістю натуралізованих нових громадян (106 тис. у 2017-ому), але ці показники більше не є незначними та зростають.

Канада залишилася однією з небагатьох розвинених держав, у яких досі діє принцип надання громадянства за правом землі. Це значить, що всі діти, народжені на території Канади, автоматично отримують її громадянство, незалежно від міграційного статусу батьків. Це правило не поширюється лише на дітей дипломатів.

Джерело: Укрінформ

Back to top button