Світ

У Йорданії придушили спробу державного перевороту

Всі винні затримані і постануть перед судом

Армія і сили безпеки Йорданії придушили спробу держперевороту в самій початковій стадії. Стабільності в королівстві більше ніхто і ніщо не загрожує.

Про це заявив король Йорданії Абдалла II в своєму посланні підданим, – інформує 1NEWS.

Монарх запевнив своїх підданих, що готувався державний переворот військові і спецслужби зуміли придушити в самій початковій стадії. Всі винні затримані і постануть перед судом.

“Ніхто і ніщо не загрожує стабільності і безпеки королівства”, – підкреслив монарх.

При цьому Абдалла II відзначив, що в розкритому спецслужбами антиурядовій змові брали участь “як внутрішні, так і зовнішні сторони”. Торкаючись долі свого брата принца Хамзи бен Хусейна, який був втягнутий в заколот, король підкреслив, що “він знаходиться разом з родиною в своєму палаці”.

Нагадаємо, 3 квітня в Йорданії викрили спробу державного перевороту. За підозрою в змові проти короля Абдалли II заарештували близько 20 чоловік, а також обмежили пересування сина екс-короля Хусейна принца Хамзи ібн Хусейна. Він затриманий і перебуває під домашнім арештом.

Відзначимо, президент України Володимир Зеленський висловив підтримку королю Йорданії Абдаллі ІІ і заявив, що очікує подробиць щодо подій, що відбулися в країні. Глава держави висловив упевненість, що монарх гарантує стабільність і безпеку держави.

Джерело: РБК-Україна

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button