Світ

У “Газпромі” заявили, що юридичних перешкод для будівництва “Північного потоку-2” немає

У «Газпромі» заявили, що немає жодних якихось фатальних юридичних перешкод для будівництва газопроводу. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Голова правління «Газпрому» Олексій Міллер упевнений, що будівництво газопроводу «Північний потік – 2» завершиться в 2019 році.

Повідомляється, що газопровід «Північний потік – 2» потужністю 55 млрд куб. м на рік повинен пройти від компресорної станції «Слов’янська» в Кінгісепському районі Ленінградської області до балтійського узбережжя Німеччини.

«Всі ті заяви, які робилися останнім часом, не відповідають дійсності. І в загальному і вцілому, немає жодних якихось фатальних юридичних перешкод, які б не дозволили нам зараз говорити про те, що ми можемо завершити будівництво «Північного потоку – 2» до кінця дев’ятнадцятого року», – сказав він.

Зазначимо, голова правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрій Коболєв сумнівається у запуску газопроводу «Північний потік-2» до кінця року.

«Це очевидно, що останній маршрут, на який сподівався консорціум, не буде вирішений найближчим часом. Це означає, що ця труба не буде здатна постачати газ в Європу з 1 січня 2020 року», – зазначив Коболєв.

Він підкреслив, що без «Північного потоку-2» і «Турецького потоку-2» російській стороні не вистачатиме потужностей для поставок газу.

Цього тижня Данія попросила додаткову екологічну експертизу по «Північному потоку-2». За словами представника Nord Stream 2 AG, компанія уважно вивчить цей запит і ухвалить рішення про подальші кроки.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close