Світ

У Гані вибухнула газова станція, ЗМІ повідомляють про численні жертви

У суботу ввечері в Аккрі, столиці африканської держави Гана, вибухнула станція скраплення природного газу, що призвело до загибелі великої кількості людей, інформує 1News з посиланням на Reuters.

«На жаль, є ряд випадків зі смертельним результатом, і ми зараз працюємо над тим, щоб встановити точну кількість загиблих», — сказав урядовий чиновник.

За словами чиновника, полум’я значною мірою вдалося приборкати, а вся зона вибуху контролюється близько 200 поліцейськими.

Вибух стався о 19:30 за місцевим часом на державній станції зрідження природного газу Goil і швидко поширився на автозаправну станцію Total, яка знаходиться на протилежному боці вулиці, розповів Reuters очевидець події.

«Перелякані жителі в жаху тікали від пожежі, яка піднялася гігантською вогненною кулею високо в небо над містом. На її приборкання прибули шість пожежних машин і кілька карет швидкої допомоги», — зазначає видання.

Така реакція жителів стає цілком зрозумілою, якщо згадати, що вибух на АЗС в Аккрі в 2015 році забрав життя близько 100 людей, які шукали на ній притулок від шторму та повені.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вас може зацікавити

Close
Close