Світ

У ФРН працюють лише чверть працездатних біженців з України – ЗМІ

У ФРН працюють лише чверть працездатних біженців з України - ЗМІ

Фото: dpa

Рівень працевлаштування українців у Німеччині значно нижчий, ніж розраховував уряд ФРН

У рамках програми прискореної інтеграції на ринку праці Німеччини з листопада 2023 року до кінця травня 2024 року вдалося працевлаштувати близько 33 тисяч біженців з України, а планувалося – 200 тисяч.

Станом на середину березня цього року, за даними Федерального агентства з праці ФРН, з 1,17 мільйона українських біженців, які перебувають у Німеччині, працездатними були 529 тис. осіб., а рівень трудової зайнятості українців становив 26,5 % – з урахуванням тих, хто зайнятий неповний робочий день або на так званих міні-роботах. Про це повідомляє німецьке видання DW.

Повідомляється, що в рамках програми прискореної інтеграції на ринку праці Німеччини з листопада 2023 року до кінця травня 2024 року вдалося працевлаштувати близько 33 тисяч біженців з України, але це значно менше, ніж планувалося.

Ця програма покликана швидше інтегрувати на ринку праці у ФРН мігрантів, які мають шанси на отримання притулку в Німеччині, а також українців, які мають тимчасовий захист у через війну. У листопаді 2023-го в німецькому уряді планували працевлаштувати завдяки цій програмі 200 тисяч українців.

Раніше повідомлялося, що в 19 країнах зросла кількість українських біженців.

Добре там, де нас немає: що чекає на українських біженців

Новини від 1News в Telegramта WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button