Світ

У ФРН арештували бізнесмена, який постачав військове обладнання до Росії

Федеральна Генпрокуратура в Карслруе видала ордер на арешт громадянина Німеччини за підозрою у порушенні ембарго на постачання військового устаткування і техніки до Російської Федерації, передає 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Як повідомляється, Федеральна прокуратура 12 лютого видала ордер на арешт громадянина Німеччини Александра С. на підставі рішення слідчого судді Федерального суду.

“Існує підозра у порушенні Закону про зовнішню торгівлю та платежі. Є дані, що він діяв в інтересах секретної служби іноземної держави”, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваного було тимчасово затримано 11 лютого 2020 року в Аугсбурзі службовцями Управління митної кримінальної поліції.

Підозрюваний – керуючий директор компанії, що розташована на півдні Німеччини. Він постачав верстати військовим одержувачам у Росії, проводячи їх через фальшивих одержувачів. За період з січня 2016 року по січень 2018 року було здійснено 7 експортних операцій на загалом близько 8 млн євро. Експорт таких товарів забороняється положеннями наказу про ембарго, якщо вони можуть бути призначені для військових цілей або для військового кінцевого споживача.

 

 

Back to top button