Світ

У Франції запровадили надзвичайний стан

Разом із тим, Емануель Макрон стверджує, що розуміє гнів і частини обурення французів, насамперед – пенсіонерів та багатодітних батьків

Фото: © РИА Новости/Ирина Калашникова

Президент Франції Емануель Макрон заявив про введення у країні надзвичайного стану.

Про це він заявив під час телезвернення, – інформує 1NEWS.

Макрон заявляє, що засуджує насильство і методи, якими скористалися багато протестуючих.

“Ніякої гнів не виправдовує атаки на поліцію”, – заявив він.

Разом із тим, Макрон стверджує, що розуміє гнів і частини обурення французів, насамперед – пенсіонерів та багатодітних батьків. “Ми дуже повільно просуваємося на шляху до благополуччя”, – резюмує президент.

За словами Макрона, вже з травня наступного року року мінімальний розмір оплати праці зросте на 100 євро, а для тих, хто заробляє менш, аніж 2 000 євро на місяць, будуть введені податкові пільги. До того ж – відміняється оподаткування понаднормових годин.

Макрон також загадав відмінений ним податок для найбагатших громадян, введений попереднім президентом Франсуа Олландом. Макрон вважає, що цей податок призвів лише до податкової еміграції, проте не виключає його заміни у вигляді податку на люксову нерухомість. “Сьогодні ми повинні відновити наш загальний соціальний проект в ім’я Франції, в ім’я Європи”,- резюмує він.

Також анонсуються заходи із створення нових робочих міст, протидію податковим ухилянням та захисту екології – їх президент планує обговорити із мерами французьких міст.

“Єдине, про що я дбаю – це ви”, – цими словами президент завершає свій виступ.

Джерело: Європейська правда

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close