Світ

У Франції побудують майданчик Hyperloop

Проект вартістю 21 мільйон євро на 100% фінансується приватними інвесторами

У Франції тестовий майданчик швидкісного потяга Hyperloop, який здатен розвивати швидкість до 1000 км/год, побудують біля села Лімузен (комуна Дру), що на південному заході країни.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

Перемовини щодо зведення тестового майданчика велися з минулого року, підприємці та місцеві чиновники висловлювали спільну зацікавленість у реалізації проекту. Зокрема домовлено, що 10 серпня буде подано запит на дозвільні документи до префектури департаменту Верхня В’єнна.

Трек для випробувань складається з трубчастих опор, які утворюють конструкцію завдовжки три кілометри. Його планується звести вздовж колишньої залізничної лінії, яка нині не використовується.

Hyperloop складається з аеродинамічної труби і капсули, яка здатна рухатись без повітряного спротиву і розганятися до рекордних швидкостей. Наразі існує кілька тестових треків, найбільшу швидкість, якої вдалося досягти під час дослідів – до 500 км/год.

Аналогічні проекти реалізуються у Сполучених Штатах, Індії, Саудівській Аравії та інших країнах. У глобальній гонці за реалізацію першого масового Hyperloop, змагаються кілька відомих у світі новаторів, зокрема Елон Маск і Річард Бренсон.

Проект вартістю 21 мільйон євро на 100% фінансується приватними інвесторами.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close