Світ

У Франції оголосили надзвичайний кліматичний стан

У Франції набув чинності закон про енергетику та клімат, яким було оголошено екологічний та кліматичний надзвичайний стан, пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Відповідно до закону, місцева влада до 2020 року повинна зменшити використання викопного палива на 40%. Також до 2022 року у країні повинні закрити всі вугільні електростанції. При цьому, заплановане на 2025 рік зменшення сектору атомної енергетики було перенесено на 10 років.

Крім того, законом передбачено активне розширення біогазової енергетики та поступова програма оновлення енергопостачання житлового сектору Франції. Щорічно в країні буде проводитися оцінка енергоспоживання житлових приміщень та вартості ремонту тих, які споживають занадто багато тепла.

Зазначимо, кліматична ситуація у світі досягла критичної відмітки. Тепер майбутнє нашої планети залежить від нас самих та нашого способу життя. Вчені з різних країн закликають світову спільноту вжити активних заходів для покращення екологічної ситуації.

Як повідомлялось раніше, понад 11 тис. кліматологів із 153 країн закликали ООН і владу всіх держав оголосити кліматичний надзвичайний стан.

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close