Світ

У Фінляндії вимагають арешту неонациста Петровського

У Фінляндії вимагають арешту неонациста Петровського

Фото: Giovanni_Pigni

Воїслав Торден (він же Ян Петровський на прізвисько Слов’ян)

Слідство відбуватиметься у Фінляндії, оскільки за рішенням Верховного суду країни Торден не може бути екстрадований в Україну.

Центральна кримінальна поліція Фінляндії вимагає арешту росіянина Воїслава Тордена (він же Ян Петровський на прізвисько Слов’ян) за підозрою в скоєнні воєнних злочинів в Україні у 2014–2015 роках. Про це повідомляє Yle.

У фінському виданні зазначають, що засідання щодо арешту Петровського відбудеться в понеділок, 18 грудня, у другій половині дня.

За словами заступника генпрокурора Юкка Раппе, слідство відбуватиметься у Фінляндії, оскільки за рішенням Верховного суду Торден не може бути екстрадований в Україну.

Торден заперечує всі звинувачення.

Нагадаємо, російського бойовика Яна Петровського (Воїслава Тордена), якого у п’ятницю, 8 грудня, звільнили з фінської в’язниці, незважаючи на прохання України екстрадувати його, затримали фінські прикордонники.

Раніше повідомлялося, що одного з лідерів неонацистського угруповання Русич, яке воює проти України з 2014 року, Петрвського підозрюють у скоєнні терористичних злочинів на території Донецької та Луганської областей України у 2014-2015 роках. У серпні його затримали у Фінляндії.

Пізніше російські неонацисти відмовилися воювати в Україні через те, що російський МЗС не домагається звільнення Петровського.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button