Світ

У Данії замість водійських посвідченнь запровадять мобільний додаток

У Данії через два роки збираються запровадити цифрову версію водійських посвідчень, які можна буде користуватися нарівні з пластиковими водійськими посвідченнями, інформує 1NEWS.

Міністерство фінансів Данії заявило, що водійські права стануть першим офіційним документом, який переведуть у цифрову версію.

Водійські права будуть доступні через додаток. Таким чином, водієві необхідний буде тільки смартфон, щоб довести наявність дійсних водійських прав.

Цифрове посвідчення водія буде доповнювати, а не замінювати фізичне посвідчення, і буде доступне через додаток, що відкривається за допомогою технології відбитків пальців або безпечного входу в систему.

Очікується, що додаток буде доступний до кінця 2020 року.

У Данії більшість жителів вже використовують мобільні телефони для таких речей, як онлайн-банкінг і офіційна документація через безпечну поштову систему E-boks.

“У більшості людей сьогодні є смартфон, і він став невід’ємною частиною повсякденного життя. Мобільні телефони майже замінили гаманці, тому має сенс вводити водійські права в телефоні, щоб вони завжди були під рукою”, – сказала данський міністр інновацій в державному секторі Софі Льонде.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close