Світ

У Данії уже не відкидають ідею продати Гренландію США

Данські політики здебільшого зреагували на ідею купівлі президентом Трампом Гренландії або з усмішкою, або вельми негативно

Члени данської королівської родини не відкидають ідею президента Дональда Трампа щодо купівлі Гренландії, заявивши, що мешканці острова можуть самі вирішити його долю.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

“Пропозиція щодо купівлі є компліментом для чарівної Гренландії, оскільки пропозиції отримують лише бажані райони. Мешканці Гренландії повинні та можуть вирішити свою власну долю”, – сказала Принцеса Антонія Шаумбург-Ліппе, дружина брата королеви Маргретте II принца Вальдемара. Її син, принц Маріо Макс Шаумбург-Ліппе, додав: “Я люблю Гренландію та хочу, щоб її мешканці були щасливі. Будь-яке рішення, яке вони приймуть, маємо підтримати”.

Джерела у Білому домі повідомили, що Трамп неодноразово запитував радників, що для цього потрібно, з цікавістю слухав дискусії стосовно геополітичного значення найбільшого у світі острова, а також його ресурсів. Крім іншого, обговорювалася тема розширення присутності військових США в Арктиці. За інформацією ЗМІ, Трамп планує здійснити свій перший візит до Данії на початку наступного місяця.
Данські політики здебільшого зреагували на ідею купівлі президентом Трампом Гренландії або з усмішкою, або вельми негативно.
Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button