Світ

У ЦРУ вважають, що Huawei фінансують китайські спецслужби

У Центральному розвідувальному управлінні США вважають, що компанію Huawei фінансують китайські спецслужби. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

Так, за даними ЦРУ, китайську компанію Huawei фінансують розвідка і армія КНР, а також Комісія з нацбезпеки Китаю.

“Американська розвідка показала Великій Британії, що компанія Huawei взяла гроші у Народно-визвольної армії (Китаю – ред.), Комісії з національної безпеки Китаю і третьої гілки китайської державної розвідувальної мережі”, – повідомляє джерело The Times.

За інформацією співрозмовника видання, США поділилися звітом ЦРУ щодо Huawei із союзниками по розвідальянсу Five Eyes, до якого також входять Велика Британія, Австралія, Канада і Нова Зеландія.

Зазначається, що Huawei планує поставляти Великій Британії обладнання для розбудови 5G-мереж.

Як повідомлялося, держсекретар США Майк Помпео заявив, що Вашингтон не зможе співпрацювати або обмінюватися інформацією з країнами, які використовують системи китайської компанії Huawei Technologies через загрозу безпеці.

США, Канада, Австралія, Японія та Чехія уже наклали серйозні обмеження на продукцію Huawei і ZTE (Польща й Норвегія розмірковують над цим) через побоювання, що її використання зробить мережі цих держав уразливими для шпигунства з боку КНР.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close