Світ

У Чорногорії оштрафували трьох українок, які роздяглись догола на дорозі

Суддя визнала їх винними в тому, що "вони безсоромно вели себе в громадському місці, тобто на ділянці регіональної дороги Котор-Трійця

Управління Будванського суду в Которі (Чорногорія) оштрафувало трьох громадянок України по 450 євро кожну, які “роздяглися догола і позували на дорозі”.

Про це повідомляє 1NEWS.

Українки здійснили правопорушення відповідно до пункту 2 статті 7 Закону про Суспільний лад, в зв’язку з чим, на підставі зазначеного правового регулювання, вони були оштрафовані в розмірі 450 євро кожна.

Суддя визнала їх винними в тому, що “вони безсоромно вели себе в громадському місці, тобто на ділянці регіональної дороги Котор-Трійця, 8 липня близько 15:00”.

Під час розгляд справи в суді, стало відомо, що жінки “роздяглися догола і позували на асфальтовій дорозі, знімаючись і фотографуючись протягом десяти хвилин”.

“Українки Д. О. (19 років), В. Р. (21 рік) і Р. К (21 рік) були затримані поліцією Котора вчора близько 15:00 після того, як знялися оголені і сфотографувалися в громадському місці”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: УНН

Back to top button