Світ

У Чехії заборонили продаж напоїв “на виніс”

Уряд Чехії заборонив продаж безалкогольних напоїв, таких як кава або чай на виніс. Всі напої покупець повинен випивати безпосередньо в магазині, де він їх купив. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За словами міністра охорони здоров’я Яна Блатни, мета полягає в тому, щоб люди не ходили вулицями або різдвяними ринками з чашками.

Він також зазначив, що цей захід не поширюється на продажі через вікно автомобіля.

Однак, як зазначив міністр з питань торгівлі Карел Гавлічек, продавати каву або чай “з собою” можна, якщо клієнт віднесе напій в сумці в офіс або додому.

Відзначається, що уряд Чехії вже потрапив в казус через заборону з продажу напоїв. Зокрема, 10 грудня закладам взагалі заборонили продавати напої в пляшках, навіть якщо їх пити в приміщенні. Згодом, це пояснили просто – плутанину викликала банальна помилка.

За даними сайту Worldometers Чехія знаходиться на 22 місці за кількістю виявлених випадків Covid-19. З початку карантину інфіковано 575 422 тис. осіб, з яких 9 тис. 450 випадків летальні.

Нагадаємо, що в Чехії 9 грудня Палата депутатів схвалила продовження надзвичайного стану до 23 грудня. Спочатку уряд просив продовжити посилений карантин до 11 січня, але ця пропозиція була відхилена комуністами. Зазначимо, що більшість депутатів від опозиції взагалі не хотіли стосуватися ситуації з продовженням локдауна, вважаючи, що його продовжувати не варто.

Back to top button