Світ

У Брюселі посилюють карантин

У Брюсселі через коронавірусну інфекцію Covid-19 посилили карантинні заходи і розширили комендантську годину. Про це заявив міністр-президент Брюссельського регіону Руді Вервоорт, передає 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“З цієї п’ятниці, 24 жовтня, на всіх рівнях влади множилася кількість оголошень про боротьбу з епідемією коронавірусу. У суботу вдень регіон Брюсселя представив свої різні заходи”,- йдеться в повідомленні.

За словами Вервоорта, в країні галопуючі показники зараження, і ставкою в цьому є ризик краху лікарняної системи країни. Разом з тим він визнав нерозуміння і обурення громадян через обмеження.

Нові заходи почнуть застосовуватися з понеділка і щонайменше до 19 листопада.

Зокрема, вводиться заборона всіх аматорських спортивних змагань, тренування будуть дозволені тільки для дітей до 12 років.

Будуть закриті всі спортивні заклади, включаючи льодові катки, фітнес-центр і басейни. Також закриють культурні центри, театри, кінотеатри, музеї, виставкові зали. Вводиться заборона на збори більше 4 осіб.

Додамо, зростання захворюваності Covid-19 в Європі викликає серйозне занепокоєння. У категорію країн з тривожною обстановкою потрапили Великобританія і всі країни ЄС, крім Кіпру, Естонії, Фінляндії та Греції.

Останні новини

Back to top button