Світ

У Британії призначили міністра з вакцинації

Британський уряд призначив молодшого міністра з питань бізнесу Надхіма Захаві на нову міністерську посаду, на якій він відповідатиме за підготовку програми масової вакцинації населення країни від коронавірусу. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

За словами прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, Захаві буде курирувати найбільшу програму з вакцинації в країні за десятиліття. Захаві на новій посаді звітуватиме перед міністром охорони здоров’я Меттом Хенкоком. Він збереже також свою посаду молодшого міністра з питань бізнесу.

“У заяві британського уряду наголошується, що це призначення носить тимчасовий характер, а термін дії повноважень поки визначений до літа 2021 року”, – йдеться в повідомленні.

В даний час Британський регулятор у сфері лікарських засобів перевіряють на безпеку і ефективність дві вакцини – спільну розробку від Pfizer і BioNTech, а також вакцину, розроблену компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом. У разі схвалення вакцини від Pfizer і BioNTech перші поставки в британських лікарень можуть надійти вже після 7 грудня.

За планами британської влади, першими будуть вакциновані медичні працівники і ті, хто знаходиться в будинках престарілих. Після них вакцини отримають літні люди, старше 80 років.

В даний час Великобританія вже замовила 40 млн доз вакцини Pfizer і BioNTech, що достатньо для щеплення 20 млн осіб і 100 млн доз вакцини AstraZeneca.

Загалом уряд Великобританії готовий закупити до 355 млн доз вакцини в семи різних виробників, щоб мати можливість вакцинувати якомога більше з 67 млн жителів країни.

Останні новини

Back to top button