Світ

У Болгарії повідомили умови в’їзду для туристів

Влада Болгарії планує з 1 травня відкрити туристичний сезон в країні та приймати туристів з держав, які не входять до Євросоюзу, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

“Наша ідея в цьому сезоні – відкрити сезон з 1 травня трохи раніше, що в умовах пандемії дає нам можливість дотримуватися заходів, запропонованих органами охорони здоров’я”, – сказала міністр з питань туризму Болгарії Марія Ніколова.

Протиепідемічні заходи з розміщення і харчування на курортах будуть визначені у понеділок 15 березня наказом міністра туризму.

Міністр охорони здоров’я  Костадін Ангелов заявив, що Болгарія долучиться до так званого “електронного зеленого туристичного сертифікату”, і що у кожного туриста, який бажає відвідати країну, буде три варіанти.

“Людина повинна або бути вакцинована, або перехворіти і мати антитіла, або мати негативний результат ПЛР-тесту”, – сказав міністр Ангелов.

Ніколова додала, що Болгарія укладає додаткові двосторонні угоди про допуск туристів за довідками про вакцинацію.

“Ми вводимо єдині вимоги за європейськими стандартами, а саме – вакцина, тест ПЛР… тест для тих, хто хворів на коронавірус, виданий не більше ніж через 6 місяців після захворювання”, – сказала вона.

Прем’єр-міністр Бойко Борисов заявив, що свої кроки з відкриття для туристів Болгарія, яка не входить до Шенгенської зони, узгоджує з Єврокомісією.

За його словами, Болгарія має право, надане Європейською комісією, допускати туристів з “третіх країн”, які не є членами ЄС, з негативним результатом ПЛР-тесту, які мають антитіла або вакциновані вакциною, відмінною від схвалених у ЄС.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button