Світ

У білорусів уперше за 10 років падають реальні доходи

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У білорусів уперше за 10 років падають реальні доходи

Фото: news.zerkalo.io

У чотирьох областях Білорусі впали реальні доходи населення

Напередодні прем’єр-міністр Білорусі заявив, що в Білорусі немає падіння реальних доходів населення, держава вчасно виконує всі соціальні зобов’язання.


 

У чотирьох областях Білорусі вперше за останні 5 років упали реальні прибутки населення. Про це повідомляє білоруське видання Зеркало.


 


Повідомляється, що реальні доходи населення в першому кварталі впали в Могильовській області – на 2,5% до аналогічного періоду 2021-го, у Вітебській – на 2,1%, у Гродненській – на 0,9%, а також у Брестській – на 0,8%.


 


У Мінську цей показник зріс на 2,2%, у Гомельській області – на 0,2%, а у Мінській області – на 0,1%.


 


Але прем’єр-міністр Білорусі заявив, що в Білорусі немає падіння реальних доходів населення, держава вчасно виконує всі соціальні зобов’язання.


 


“Але ми розуміємо, що має бути дуже серйозна робота для того, щоб не дати ситуації погіршитися та принаймні вийти на ті ж параметри роботи, які були торік, до введення цього серйозного санкційного пакета”, – сказав прем’єр.


 

Раніше повідомлялося, що через введені у 2022 році санкції практично весь експорт Білорусі в країни Європейського Союзу і Північної Америки виявився заблокованим.


 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button