Світ

У Білорусі зникла ще одна опозиціонерка

Місцеперебування Антоніни Коновалової наразі невідоме

Штаб лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської повідомив про зникнення ще однієї її соратниці – Антоніни Коновалової.

Про це інформує 1NEWS.

Як повідомлялося, напередодні перестали виходити на зв’язок члени президії Координаційної ради опозиції Марія Колесникова, прессекретар Антон Родненков і виконавчий секретар Іван Кравцов.

Зранку вівторка Держагентство БелТА повідомило, що Колесникова була затримана при спробі незаконного перетину держкордону з Україною. У прикордонному комітеті Білорусі підтвердили інформацію про затримання Колесникової, а також повідомили, що Родненков і Кравцов перебувають на території України.

Згодом у штабі експретендента на участь у президентських виборах в Білорусі Віктора Бабарика заявили про одержання інформації, що Колесникову після затримання утримують у прикордонному загоні в Гомельській області.

“До нашого штабу із кількох анонімних джерел надійшла інформація, що Марія Колесникова затримана і перебуває у Мозирському прикордонному загоні”, – йдеться у повідомленні, яке цитує “Інтерфакс”. За даними штабу, в інтересах Колесникової підписано договір з адвокатом із міста Мозиря, який подав до військової частини повідомлення про прийняття захисту і копію ордера.

Однак, за даними штабу, там “йому також повідомили про те, що Марії Колесникової у цій військовій частині немає”.

При цьому Держприкордонкомітет, що підтвердив затримання, також не повідомив, хто затримував Колесникову і за яких підстав її затримано.

Соратники також повідомили, що Білоруський Гельсінський комітет направив до робочої групи ООН з насильницьких зникнень повідомлення щодо Колесникової.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button