Світ

У Білорусі заявили про “cтотисячне угруповання України” біля кордону

У Білорусі заявили про cтотисячне угруповання України біля кордону

Фото: Міноборони Білорусі

Віктор Хрєнін під час інтерв’ю Росія-24

Білоруський міністр заявив, що торік у листопаді біля кордонів Білорусі перебувало близько 120 тисяч українських військових, а зараз це “ударне угруповання чисельністю 112-114 тисяч”.

Міністр оборони Білорусі Віктор Хрєнін в інтерв’ю російському державному телеканалу заявив, що на білорусько-українському кордоні нібито стоїть 100-тисячне угруповання українських сил, а також пообіцяв збивати “літаки НАТО, які порушують повітряний простір”. Про це пише видання Zerkalo.io.

Білоруський міністр заявив, що торік у листопаді біля кордонів Білорусі перебувало близько 120 тисяч українських військових, а зараз це “ударне угруповання чисельністю 112-114 тисяч”. Крім того, він говорив про “загрозу диверсійних груп з українського боку”.

При цьому Хрєнін запевняє, що в Білорусі немає необхідності нарощувати своє угруповання біля кордону.

Він також заявив, що Мінськ спостерігає “завчасний комплекс заходів, які проводить Західна Європа на чолі зі США для підготовки бойових дій”, які “зрозуміло, проти кого будуть спрямовані”.

В інтерв’ю йшлося також про “зростання кількості авіації НАТО і порушення повітряного простору Білорусі”, оскільки раніше білоруська сторона заявляла, що з серпня минулого року по 21 лютого цього року таких випадків було шість.

Хрєнін заявив, що літаки НАТО в разі порушення повітряного простору Білорусі збиватимуть, “церемонитися з ними не будуть”.

Крім іншого, міністр анонсував спільні російсько-білоруські навчання на території Білорусі у 2025 році.

Раніше повідомлялося, що Білорусь побудувала десятки ангарів на одному з найбільших танкових сховищ країни.

Лукашенко заявив, що Третя світова можлива

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button